Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kuveyt

Kuveyt satılık emlak

Kuveyt Basra Körfezi'ndeki bir Arap ülkesidir, antik çağlardan kalma kültürel bir mirasa sahiptir. Başkent Al Kuwait, gökdelenlerden baş döndürücü Kuveyt Kulelerine, klasik çinili cami tonozlarını hatırlayan tasarım kulelerine kadar uzanan modern mimarisiyle ünlüdür. Güneyde Suudi Arabistan, kuzeyde Irak ile sınır komşusudur.

Eğer taşınmayı planlıyorsanız ve Kuveyt'te satılık emlak arıyorsanız, ülkedeki emlak piyasasının trendini bilmek önemlidir. Kuveyt gayrimenkul sektörü, Kuveyt hükümeti ülkede turizmi teşvik etmek için yirmi yıllık iddialı bir plan imzaladığı için pozitif enerjide daha iyi bir zamanda gelemeyen bir artışa tanık oluyor. Bu Kuveyt'te satılık mülk satın almak için harika bir zaman. Buna ek olarak, gayrimenkul sektörünün, emlak piyasasında devrim yaratmaya yönelik doğrudan yabancı sermaye yatırımına ilişkin yeni yönetmeliğin açıklanmasından büyük ölçüde fayda sağlaması da söz konusudur. Tüm bu faktörler birlikte, halihazırda sağlıklı olan Kuveyt emlak piyasasının daha da genişleyeceğini göstermektedir.

Bazı faktörler Kuveyt'teki emlak piyasasına çarptı, aralarında diğer ülkelerde daha iyi fırsatlar arayan veya menşe ülkelerine dönmeyi seçen gurbetçilerin ayrılması. Kuveyt'teki göçmenler ailelerini kendi ülkelerine göndermeyi düşünüyorlar. Ancak, geçerli ikametlerini sürdürüyorlar ve Kuveyt'te bekar olarak kalmaya karar veriyorlar. Ancak böyle bir eğilim, gayrimenkul sektöründeki mevcut durumu daha da kötüleştirecek ve göçmenlik kararı açıklandıktan sonra kiraların daha da düşmesi bekleniyor.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 25416

Satilik 1 Yatak Odası, Kuveyt, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait, اسطنبول

3,070,738.40TRY
Satilik
1 Yatak Odası

71 m²
Fiyatı: US $ 112,000 Ödeme yöntemi: ilk parti% 40 ve yararları olmadan 24 ay süreyle taksitle geri kalanı Boyutu: 71 metrekare Yatak odası: 1 Bany...
Cod. 21917

Satilik 3 Yatak Odası, Kuveyt, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait

Reserved negotiation
Satilik
3 Yatak Odası

70 m²
Satılık ev
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB